VIII Festiwal Biegu Rzeźnika i Rzeźnicki Marsz z Walking Lovers

Rzeźnicki Marsz z Walking Lovers

W dniach 15-18 czerwca 2022 r. odbędzie się VIII Festiwal Biegu Rzeźnika! W tym roku, z inicjatywy Justyny i Roberta Korzeniowskich, zostanie on poszerzony o 16-kilometrowy Rzeźnicki Marsz z Walking Lovers!

Skąd pomysł na Marsz Rzeźnicki?

Walking Lovers podziwiają wszystkich, którzy startują na dystansach ultra. Najtrudniejszym takim wyścigiem w Polsce już od dawna jest Festiwal Biegu Rzeźnika. Justyna i Robert sami wielokrotnie brali w nim udział. Doskonale jednak wiemy, że biegi ultra nie są dla każdego. Nie każdy też ma potrzebę mierzyć się z wielkimi dystansami i wspinać się na największe szczyty. Z przyjemnością informujemy, że w tym roku, z naszej inicjatywy, Festiwal Rzeźnika otwiera się na wszystkich lubiących ruch!

Zapraszamy wszystkie osoby, które lubią chodzić po Bieszczadach, na 16-kilometrowy marsz z Żubraczego, przez stokówki w okolicy Cisnej, z którym może zmierzyć się praktycznie każdy. W marszu mogą uczestniczyć całe rodziny, chodziarze sportowi i fitnessowi, power walkerki i walkerzy, nordic walkerzy z kijkami oraz kochający przygodę amatorzy turystyki pieszej.

Dodatkową atrakcją związaną ze startem w Rzeźnickim Marszu z Walking Lovers będzie przejazd na start marszu Kolejką Bieszczadzką. Dla Roberta Korzeniowskiego jest to szczególny powód do dumy i radości, ponieważ  jego dziadek i pradziadek służyli na kolei w nieodległej Ustianowej, natomiast prapradziadek w Zagórzu.

Razem tworzymy nową historię odkrywania Bieszczadów i własnych możliwości!

Każdy, kto pojawi się na mecie w Cisnej, otrzyma bezcenny „rzeźnicki” medal. Walking Lovers zrobią wszystko, by uścisnąć jak najwięcej dłoni towarzyszy bieszczadzkiego marszu.

Zapraszamy 16 czerwca wszystkich chętnych do wspólnego marszu pięknymi Bieszczadzkimi szlakami! 

Zapisy na Rzeźnicki Marsz z Walking Lovers znajdują się na:
https://b4sportonline.pl/Rzeznicki_Festiwal_Biegowy/zapisy_na_walking_z_rk

Rzeźnicki Marsz z Walking Lovers

Rzeźnicki Marsz z Walking Lovers -1