WALKING „IDZIEMY PO MARZENIA” – 4 VI KĘPA POTOCKA W WARSZAWIE

Już w najbliższą sobotę 4 czerwca Walking Lovers Korzeniowscy wspólnie z Fundacją Mam Marzenie organizują charytatywne wydarzenie „Idziemy po marzenia”, które odbędzie się na warszawskiej Kępie Potockiej. Formuła wydarzenia oparta jest w 100% na chodzeniu, a uczestnicy wyruszą w krótką, bo zaledwie 2-kilometrową trasę. Spotkanie zapowiada się naprawdę emocjonująco, a początek walkingu zaplanowany jest na godzinę 15:00.

Dwukilometrowa pętla im. Jana Mulaka

W trakcie wydarzenia „Idziemy po marzenia” zostanie zorganizowanych 9, prowadzonych przez popularne i znane z mediów osobowości życia publicznego, dwukilometrowych pętli. Nosi ona imię legendarnego trenera i twórcy Wunderteamu Jana Mulaka. Żeby móc uczestniczyć w zawodach, wcześniej trzeba wykupić bilet-cegiełkę o wartości od 50 do 100 zł. Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na rzecz Małych Marzycieli, którzy cierpiąc na ciężkie, nieuleczalne choroby pragną, na miarę swej dziecięcej wyobraźni, dokonać w życiu czegoś wielkiego, albo po prostu ważnego dla nich samych.
Wśród walkingowych przyjaciół Justyny i Roberta Korzeniowskich na trasę chodu wyruszą m.in. podróżniczka i dziennikarka Beata Pawlikowska, dziennikarz sportowy Maciej Kurzajewski oraz super chodziarz i towarzysz Roberta z olimpijskich tras Grzegorz Sudoł.

Osoby, które chcą wyruszyć na trasę marszu wspólnie z ulubioną gwiazdą, powinny wykupić bilet już dziś! Bilet można nabyć korzystając z wstawionej na Allegro przez Fundację Mam Marzenie aukcji.

Link:
https://allegro.pl/oferta/wejsciowka-na-walking-idziemy-po-marzenia-12167216959

Liczba miejsc w każdym z marszów, poza tymi z otwarcia i z zamknięcia, w których uczestniczy team Walking Lovers, jest limitowana. W każdym może wziąć udział tylko 20 uczestników, ale…. można przecież wystartować w kilku i dzięki temu pomóc spełnić jeszcze więcej dziecięcych marzeń!

Idziemy po marzenia - plakat

Plan wydarzenia „Idziemy po marzenia!”:

godz. 15:00 Walking Lovers Korzeniowscy – marsz otwarcia
godz. 15:30 Bogusia, pierwsza Marzycielka FMM
godz. 16:00 Kamil Baleja
godz. 16:30 Beata Pawlikowska
godz. 17:00 Maciej Kurzajewski
godz. 17:30 Ida Nowakowska - Herndon
godz. 18:00 Grzegorz Sudoł i drużyna Stryd Polska - bieg 4 km
godz. 18:30 Sylwester Wilk - bieg 4 km
godz. 19:00 Walking Lovers Korzeniowscy – marsz zamknięcia