Walking Lovers na dachu Afryki! Relacja z wyprawy.

Walking Lovers na dachu Afryki!

3-częściowa relacja z wyprawy na szczyt Kilimandżaro na kanale Walking Lovers na YouTube! Bądź z nami na bieżąco!

Zameldować się na szczycie na Kilimandżaro to nasze wielkie marzenie, które jako Walking Lovers zrealizowaliśmy z doskonałym rezultatem. Zapraszamy na nasz kanał na relację zmagań chodziarzy z najwyższym szczytem Afryki, który zdobyliśmy na początku marca 2022.

Wyprawa trwała 6 dni i chociaż odbywała się w trudnych dla nas i całego świata okolicznościach, była  dla drużyny Walking Lovers ważnym sprawdzianem odwagi, kondycji i przygotowania do marszu w nieoczywistych przecież dla chodziarzy warunkach. 

Prezentujemy pierwszą z 3 części naszej relacji. Autorem większości materiałów, które znalazły się w filmach jest sam Robert Korzeniowski i jak sam wspomina „rola operatora okazała się szczególnie trudna od Gilman’s Point, czyli po przekroczeniu poziomu 5500 m n.p.m., kiedy pojawiły się objawy choroby wysokościowej, a narastające zmęczenie i chłód w trakcie nocnego podejścia pod koronę krateru, utrudniały przygotowanie relacji z wyprawy.” Zapraszamy do obejrzenia naszych zmagań z tym pozornie łatwym i przyjaznym szczytem, który jednak zmusił nas do przekraczania własnych granic i to w nie do końca sprzyjającymi nam warunkach! 

Za postprodukcję przygotowanego przez nas materiału odpowiadają twórcy z Brand New Media Aleksandra Śmiatek i Seweryn Cieślik., którym bardzo dziękujemy za montaż przygotowanych przez nas materiałów oraz za przygotowanie ich do emisji. 

2. odcinek naszej relacji ze zdobycie Kilimandżaro pojawi się na naszym kanale YouTube już w niedzielę 1 maja! Cała seria Kilimandżaro będzie dostępna w polskiej i w angielskiej wersji językowej.