Dzisiaj firmy preferują motywację przez aktywację #walking #worklifebalance #spotkaniamotywacyjne #aktywni

Motywacja przez aktywację

Już  w Akademii Platońskiej chodzenie po świętym gaju oliwnym  łączono ze zdobywaniem wiedzy , zaś prawie dwa tysiące lat temu rzymski poeta Juwenalis użył stwierdzenia ,,Mens sana in corpore sano”, czyli w zdrowym ciele zdrowy duch.

Dziś, w wyjątkowym czasie, pełnym wielu ograniczeń,  hasłem kluczem dla dbałości o dobrostan pracownika jest  budowanie równowagi pomiędzy sfera życia zawodowego a jego sferą osobistą , do której zalicza się również aktywność fizyczna.

Dlatego szczególnie od początku pandemii coraz więcej firm łączy warsztaty motywacyjne z aktywnością fizyczną a jej najprostszą formą jest chodzenie w wersji usportowionej, czyli walking.

Robert Korzeniowski wraz z żoną Justyną, występując jako Waking Lovers organizują około 90 minutowe sesje treningowe dla amatorów podczas których nie tylko instruują w zakresie techniki chodu sportowego, ale i uczą kreowania zdrowych nawyków, zachęcają do podejmowania sportowych , życiowych i biznesowych wyzwań na marę osobistego i grupowego potencjału .

Walking jest prosty, bezpieczny pod względem zdrowotnym,  dostępny dla każdego , możliwy do uprawiania dosłownie wszędzie i przez cały rok. Nawet bardzo trudne sytuacje stresowe możemy rozładować dzięki dobremu , fizycznemu zmęczeniu zgodnemu z zaleceniami WHO dotyczącymi 12 tys kroków dziennie, lub 350 min umiarkowanej aktywności tygodniowo.

W marszu , albo bezpośrednio po zakończeniu lekkiego treningu rozmawiamy na tematy biznesowe , bądź poszukujemy podobieństw pomiędzy zasadami osiągania celów w sporcie i w innych sferach naszego życia zawodowego, bądź osobistego.

Nasze hasło to – ,,Chodź i każdego dnia sięgaj po nagrodę”

 

Motywacja przez aktywacje-1

Motywacja przez aktywacje-2

Spotkanie motywacyjne z pracownikami DB Schenker – Warszawa

Motywacja przez aktywację-3

Motywacja przez aktywację-4

Motywacja przez aktywacje-5

Motywacja przez aktywacje-6

Motywacja przez aktywacje-7

Motywacja przez aktywacje-8

Motywacja przez aktywację-9

Motywacja przez aktywacje -10

Motywacja przez aktywacje-11

Motywacja przez aktywacje -12

Motywacja przez aktywację-13

Motywacja przez aktywację-14

Motywacja przez aktywację-15

Motywacja przez aktywację-16

Motywacja przez aktywację-17

Wykład Roberta Korzeniowskiego

Spotkanie w Jahrance