Walking Lovers

Korzeniowscy

Walking Lovers przyświeca  idea popularyzacji chodu sportowego wśród Polaków. Naszym głównym celem jest zwrócenie uwagi na to, że taka forma aktywności fizycznej jest odpowiednia absolutnie dla każdego, niezależnie od stanu zdrowia! Chodzić mogą także dzieci i osoby starsze. Jest to świetny sposób spędzania czasu wolnego i dobra forma aktywizacji sportowej dla całej rodziny. Chód jest też doskonałą formą aktywności dla sportowców, także w trakcie kontuzji i odbudowywania dobrej formy po dłuższej przerwie. Chód sportowy to np. doskonała metoda rehabilitacji po urazach.

Według wielu specjalistów chodzenie to najprostsza i najbardziej ekologiczna forma poruszania się. Chodząc wspieramy swoje zdrowie i dbamy o to, żeby być zawsze w dobrej formie. Chodzenie nie obciąża stawów i tak naprawdę nie wymaga bardzo dużego wysiłku fizycznego.

Fundacja Roberta Korzeniowskiegi i Walking Lovers zapraszają biznes do współpracy. Zachęcamy do kontaktu i do umówienia się z nami na zajęcia, które łączą w sobie sport i motywację. Wszystkim uczestnikom organizowanych eventów pomagamy w budowaniu chęci do aktywności fizycznej oraz wspieramy ich w dbaniu o technikę i stawianiu przed sobą nowych wyzwań.

Logo Walking Lovers

Nasza misja

Wartości, które promujemy:

01

Zdrowy tryb życia

Podstawową wartością, którą promujemy w Walking Lovers, jest dbanie o prowadzenie zdrowego trybu życia. Chodzenie jako najprostsza forma aktywności jest do tego odpowiednim środkiem. Chodząc nie tylko dbamy o utrzymanie dobrej kondycji, ale też wzmacniamy i kształtujemy zdrową sylwetkę ciała. Dodatkowo taka forma ruchu jest odpowiednia dla każdego, ponieważ nie niesie za sobą np. ryzyka powstania kontuzji.

02

Aktywność fizyczna

Chodzenie to znakomita forma aktywności fizycznej, do której nie potrzeba żadnych przygotowań i specjalistycznego sprzętu. Wystarczą tylko wygodne buty i można ruszać w drogę! Jako rodzaj aktywności fizycznej chodzenie pozwala też na realizację ambicji związanych nie tylko z poprawą parametrów zdrowotnych, ale także z osiąganiem coraz lepszych wyników w rywalizacji z innymi osobami! Jeżeli szukasz sposobu, żeby zacząć się ruszać, chód sportowy jest dla Ciebie!

03

Wychowanie poprzez sport w duchu fair play

Chodzenie na spacery ze swoimi dziećmi może być znakomitym wzbogaceniem procesu wychowania. Poprzez częste wspólne wyprawy w teren nie tylko masz możliwość poprawy formy dziecka, ale masz też wpływ na wychowanie go w duchu fair play! Aktywność fizyczna w połączeniu ze zdrową rywalizacją zawsze przynoszą bardzo dobre rezultaty i budują w dzieciach prawidłowe postawy, w tym kształtują w nich chęć zdrowej rywalizacji.

04

Sportowa aktywizacja rodzin


Spacery z innymi członkami rodziny to znakomita forma aktywizacji dla wszystkich. W trakcie wspólnego chodzenia ma się możliwość spędzania czasu wolnego z bliskimi, długich rozmów i lepszego poznawania okolicy. W trakcie chodzenia można nie tylko lepiej poznać najbliższe okolice swojego miejsca zamieszkania, ale również znajdujące się w pobliżu tereny zielone. Dobrym pomysłem może być też udanie się razem gdzieś dalej! 

Nasza misja

Oglądaj nas

Walking Lovers na YouTube

Justyna i Robert, czyli Walking Lovers, wspólnie wprowadzą Was w świat walkingu. W publikowanych materiałach przedstawiamy chód sportowy jako dyscyplinę i formę aktywności sportowej, która jest odpowiednia dla wszystkich!

Online

Walking Lovers w social mediach

Walking Lovers jest także w mediach społecznościowych. Obserwuj nas na Facebooku i Instagramie!

Wydarzenia

Najnowsze wpisy aktualności

Wyprawa na Kilimandżaro
Walking Lovers

29 kwiecień 2022 / Robert Korzeniowski

Walking Lovers na dachu Afryki! Relacja z wyprawy.

Marsz dla Ukrainy
Korzeniowski

8 kwiecień 2022 / Robert Korzeniowski

Marsz dla Ukrainy/ Walk for Ukraine

Praski Mityng Lekkoatletyczny
Korzeniowski RK Athletics

Logo Walking Lovers

Walking Lovers

Uczymy chodu sportowego

Spotkajmy się na bieżni i bądź lekkoatletyczn (y/a) razem z nami!

1

2

3

4