Dzień Niepodległości w Lesie Kabackim

Robert Korzeniowski w Lesie Kabackim

Walking Lovers Korzeniowscy wraz z klubową rodziną RK Athletics aktywnie świętowali Dzień Niepodległości w Lesie Kabackim

Park leśny i rezerwat przyrody położony w południowej części Warszawy, między ulicami Puławską i Łukasza Drewny, w dzielnicy Ursynów kolejny raz stał się miejscem spotkania klubowiczów, walkerów i wszystkich miłośników spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu przebranych w biało-czerwone barwy. Święto Niepodległości zostało należycie uczczone na sportowo w malowniczym miejscu na mapie stolicy Polski.

Wydarzenie, w którym wzięło udział mnóstwo osób było możliwe dzięki finansowaniu ze środków Fundacji Roberta Korzeniowskiego i miało charakter łączący bieg terenowy, chód sportowy, a nawet jazdę na rowerze, bo trener Grzegorz Gajdus tak właśnie nadawał tempo swojej grupie młodzieżowych biegaczy.

Świąteczny charakter całego przedsięwzięcia w lesie Kabackim scalił społeczność, która przybrała rozmaite formy aktywności fizycznej w tym dniu, począwszy od spaceru, kończąc na rowerach. Biegacze również mieli szansę sprawdzić się w nieco innej formie treningu. Nie zabrakło elementów integracji całej grupy, która z wielką radością i dumą wyruszyła z flagami, chorągiewkami i innymi atrybutami w biało-czerwonej kolorystyce.

Walking Lovers Korzeniowscy w Lesie Kabackim

Młodzież w Lesie Kabackim

RK Athletics w Lesie Kabackim

Robert i Justyna Korzeniowscy w Lesie Kabackim

Dzień Niepodległości w Lesie Kabackim

Młodzież z RK Athletics w Lesie Kabackim

Młodzież w Lesie Kabackim - Dzień Niepodległości

Aktywny Dzień Niepodległości w Lesie Kabackim