RK Athletics

Jesteśmy lekkoatletyczni

 

RK Athletics

Z pasji do sportu

Trenujemy dzieci, młodzież i dorosłych, początkujących i już zaawansowanych.

01

Lekkoatletyka dla dzieci i młodzieży

Zapoznajemy z poszczególnymi dyscyplinami, rozwijamy aktywność ruchową i pomagamy odkryć drzemiący w młodych ludziach sportowy potencjał.

02

Lekkoatletyka dla Mastersów

Niezależnie od tego, czy zamierzasz trenować amatorsko, czy chcesz zdobywać kolejne medale, z nami zadbasz o swoją technikę, wydolność i regenerację.

03

Walking dla dorosłych

Pod okiem naszych trenerów wyciągniesz maksimum z aktywności bliskiej nam wszystkim. Walking to świetne cardio i bezpieczny sport dla osób w każdym wieku.

Z pasji do sportu

Klub Roberta Korzeniowskiego

Miejsce, w którym o formę dba się po mistrzowsku.

Klub Roberta Korzeniowskiego

01

Obiekty treningowe RK Athletics

Trenujemy w profesjonalnych i dogodnych warunkach. We wszystkich naszych lokalizacjach mamy do dyspozycji całoroczną infrastrukturę lekkoatletyczną z dogodnym dostępem do terenów leśno - parkowych a w okresie zimowym ćwiczymy w hali lekkoatletycznej lub salach gimnastycznych

02

Zespół RK Athletics

Wybitni polscy sportowcy i wysoko wykwalifikowani trenerzy, wspierani przez psychologów sportu oraz dietetyka. To oni będą Cię wspierać w sportowej przygodzie, odkryją i rozwiną Twój talent.

03

Rekordy klubu

Mamy się czym pochwalić lecz nie spoczywamy na laurach. Stań się częścią klubu Roberta Korzeniowskiego i pod czujnym okiem profesjonalistów bij kolejne rekordy.

Oglądaj nas

RK Athletics na YouTube

Justyna i Robert czyli Walking Lovers wprowadzą Was w świat walkingu - chodu sportowego jako dyscypliny i formy aktywności dla wszystkich.

Online

RK Athletics w social mediach

 

Logo RK Athletics

RK Athletics

Klub Roberta Korzeniowskiego

Miejsce, w którym o formę dba się po mistrzowsku

1

2

3

4

Zapisz się do klubu RK Athletics