Mentoring

Inspiracja dla biznesu

Sukces sportowy rozpala wyobraźnię kibiców, cieszy i motywuje zarówno samego zwycięzcę, jak i jego otoczenie. Jego pragnienie daje wyjątkową energię do podejmowania kolejnych wyzwań, zaś wizja nagrody i poczucie wypełnianej misji pozwalają nieraz podnosić się nawet po najdotkliwszych porażkach

  Robert Korzeniowski

Mentoring

Bohaterowie bywają często inspiracją dla ludzi biznesu. W końcu rywalizacja, indywidualna i drużynowa, stres, działanie w zmiennych warunkach, na które mamy wpływ, albo i nie, są codziennością dla działania w obu wymiarach

Robert Korzeniowski

Czterokrotny mistrz olimpijski w chodzie sportowym, jako mówca motywacyjny z ponad 20 letnim doświadczeniem, nawiązuje w swoich wystąpieniach zarówno do własnych doświadczeń ze sfery sportowej, jak i do innych projektów biznesowych które realizował po zakończeniu kariery zawodniczej w 2004 roku.

Robert Korzeniowski

Doświadczenie

Zarządzanie projektami i zespołami ludzkimi w dużych korporacjach

01

TVP Sport

Twórca i pierwszy redaktor naczelny kanału TVP Sport

02

UEFA Events

Doradzałem UEFA Events przy organizacji UEFA EURO 2012 w zakresie sprzedaży i promocji programu pakietów biznesowych corporate hospitality

03

CCC Team

W 2019 roku odpowiadałem za pozycjonowanie medialne i marketing pierwszej polskiej worldtourowej drużyny kolarskiej CCC Team

04

Grupa LUXMED

Obecnie rozwijam program medycyny sportowej z Grupą LUXMED

05

Eurosport

Olimpijski ambasador i ekspert Eurosportu - Home of Olympics. Uczestniczyłem w projektach sportowych Grupy Discovery, do której należy stacja.

RK Athletics

Obok doświadczeń w zakresie zarządzania projektami i zespołami ludzkimi w dużych korporacjach, wciąż jest trenerem lekkiej atletyki w swoim warszawskim klubie lekkoatletycznym RK Athletics www.rkathletics.com, w którym zarządza pracą trenerów oraz osobiście szkoli zarówno utalentowaną sportowo młodzież jak i dorosłych zawodników poszukujących lepszej formy i harmonii wg. zasady tzw. work life balance.

Sportowe chodzenie, rozwijane w klubie, ale i praktykowane na co dzień wraz z żoną Justyną Korzeniowską w formie fitness walking jest częstym elementem uzupełniającym biznesowe szkolenia motywacyjne.

RK Athletics

Nowy program motywacyjny

Re-aktywacja

Autorski program RE-AKTYWACJA, który jest odpowiedzią jak poradzić sobie z kryzysem zarówno osobistym jaki i zawodowym oraz powrócić do normalnej aktywności i równowagi zarówno zawodowej jak i osobistej - work life balance.

Program składa się z dwóch modułów gdzie, oprócz mowy motywacyjnej - WEBINARU, jako opcję proponujemy także team building w formie aktywizacji na bazie walkingu uprawianego indywidualnie oraz w firmowych grupach.

Kilka innych przykładów tematyki poruszanej przez Roberta Korzeniowskiego w trakcie wystąpień publicznych:

"Od nieoczekiwanej porażki do upragnionej nagrody"

Jak zarządzać emocjami i budować konstruktywne plany na przyszłość

"Z podium na podium"

O długodystansowym osiąganiu celów, wyznaczaniu nowych granic i konsekwencji w działaniu

"Sport - pasja i kluczowy element budowy równowagi osobistej"

O długodystansowym osiąganiu celów, wyznaczaniu nowych granic i konsekwencji w działaniu

"Jak zaprzyjaźnić się z własnym organizmem"

O racjonalnym i zdrowym uprawianiu sportu dającym maximum satysfakcji z wykorzystaniem osobistego potencjału

"Olimpijczycy sportu i biznesu"

Globalizacja sportu w kontekście związanego z nim sponsoringu, praw nadawczych i komercyjnej wyceny sukcesów w sporcie

Online

Robert Korzeniowski w social mediach

 

Robert Korzeniowski ma doświadczenie w wystąpieniach zarówno dla kameralnych, niewielkich grup o charakterze warsztatowym, jak i w kilkusetosobowych konferencjach.

Języki wykładowe to:

Polski

Angielski

Francuski

Hiszpański

Dostępność szkoleń online w zakresie wystąpień na żywo oraz późniejszego wewnętrznego wykorzystania wewnętrznego materiałów przez Klienta.

Robert Korzeniowski

Mentoring

Szkolenia i wykłady

Inspiracja dla biznesu

1

2

3

4

Jesteś zainteresowan (a/y) współpracą?
Napisz do mnie