Mówca motywacyjny

Powtarzalność pewnych zadań, czy zachowań w wykonywaniu codziennej pracy może po pewnym czasie doprowadzić do zmniejszenia zaangażowania w obowiązki zawodowe. Kolejnym, znacznie gorszym, problemem może być wypalenie zawodowe. Spadek motywacji do pracy i obojętny stosunek do wykonywania obowiązków prowadzą nie tylko do zmniejszonej skuteczności podejmowanych działań, ale także mogą powodować obniżenie poczucia własnej wartości i niedocenianie swoich osiągnięć zawodowych. Żeby temu zapobiec, warto jest zatroszczyć się o sprzyjającą rozwojowi atmosferę w pracy i właściwe nastawienie. Jednym ze skuteczniejszych sposobów na poprawę sytuacji są spotkania z mówcą motywacyjnym. Ten rodzaj treningu, odpowiednio przeprowadzony, potrafi przynieść zaskakujące efekty. Robert Korzeniowski od wielu lat prowadzi takie szkolenia i z przyjemnością spotka się także z Tobą i zespołem Twoich pracowników.

Jesteś zainteresowany współpracą?
Napisz do mnie

Robert Korzeniowski - mówca motywacyjny

Na czym polega praca mówcy motywacyjnego?

Zadaniem mówcy motywacyjnego jest dzielenie się ze swoimi słuchaczami sposobami na osiągnięcie sukcesu i rozwiązywanie napotykanych problemów. Przekazanie pewnych koncepcji i metod radzenia sobie z trudnościami oraz skuteczne aktywizowanie do podejmowania wyzwań są możliwe, gdy osoba trenera motywacyjnego jest wiarygodna. Własne doświadczenie mówcy może być niezwykle inspirującym przykładem.

Robert Korzeniowski jako 4-krotny mistrz olimpijski, 3-krotny mistrz świata i 2-krotny mistrz Europy w chodzie sportowym wie nie tylko, co znaczy siła samodyscypliny. Pielęgnowanie w sobie chęci do działania i świadomości własnej wartości może być pierwszym krokiem do osiągnięcia wszystkich stawianych przed sobą celów!

Robert Korzeniowski opowiada, jak działać efektywnie i prawidłowo tworzyć strategię skutecznego osiągania swoich celów. Podczas wykładów i warsztatów motywacyjnych skupia się na najważniejszych dla swoich słuchaczy wyzwaniach i wspiera ich w budowaniu własnych strategii. 

Założenia wykładów i warsztatów motywacyjnych dla firm

Przygotowując wykłady i warszaty motywacyjne dla firm, Robert Korzeniowski bierze pod uwagę przede wszystkim określone przez managerów wyzwania czekające pracowników. Punktem wyjścia do stworzenia odpowiedniego wykładu, warsztatu motywacyjnego i treningu, dopasowanych do indywidualnych potrzeb firmy, są materiały przedstawione przez kierownictwo. Jaka jest misja Twojej firmy, co chcecie osiągnąć? Jeśli przygotowanie planów działań stanowi dla Ciebie trudność, zachęcamy do kontaktu. Pomożemy na każdym etapie tworzenia strategii działania i planu motywacyjnego dla pracowników!

Jednym z głównych celów prowadzenia wykładów i warsztatów motywacyjnych dla firm jest wywołanie w pracownikach chęci do wykonywania określonych zadań. Dobry mówca motywacyjny jest w stanie zmienić codziennie wykonywane w pracy obowiązki w dające dużo radości zadania, których realizacja wiąże się z odczuwaniem pełnej satysfakcji. Szkolenia, wykłady i warsztaty motywacyjne dla firm mają na celu przede wszystkim sprawienie, że pracownicy na nowo nabiorą chęci i zapału do pracy i będą potrafili się do niej zmotywować.

Oto kilka propozycji tematów, którymi może zainspirować Robert pracowników każdej firmy.

1. Z podium na podium - o długodystansowym osiąganiu celów, wyznaczaniu nowych granic i konsekwencji w działaniu
2. Olimpijczycy sportu i biznesu - O globalizacji światowego sportu w kontekście związanego z nim sponsoringu, praw nadawczych i komercyjnej wyceny sukcesów w sporcie 
3. Sport - pasja i kluczowy element budowy równowagi osobistej 
4. Jak zaprzyjaźnić się z własnym organizmem - o racjonalnym i zdrowym uprawianiu sportu dającym maximum satysfakcji z wykorzystaniem osobistego potencjału 
5. Moje igrzyska - moja subiektywna historia o marszu na Olimp
6. Jak wyjść z kryzysu i zbudować równowagę 

Wszystkie wykłady mogą być prowadzone po francusku, angielsku oraz hiszpańsku.
Zapraszamy po indywidualną wycenę zaangażowania.

Wykłady i warsztaty motywacyjne dla pracowników skutecznym sposobem na wizualizowanie Twoich celów!

Wykłady i warsztaty motywacyjne są okazją do przekazania pracownikom założeń i planów firmy, a jednocześnie dają możliwość odpowiedniego zmotywowania zespołu do realizowania określonych zadań. Zwizualizowanie opracowanych celów przez profesjonalistów i ekspertów w dziedzinie ich osiągania znacznie zwiększa skuteczność przekazu i sprawia, że pracownicy podchodzą do powierzonych im obowiązków z większym entuzjazmem i zaangażowaniem. 

Jesteś zainteresowany współpracą?
Napisz do mnie

Logo Walking Lovers

Mówca

motywacyjny

1

2

3

4

Jesteś zainteresowan (a/y) współpracą?
Napisz do mnie