e-learning – Strategia skutecznego osiągania celów,
czyli
„Każdy krok na wagę złota”

Szkolenie e-learningowe „Każdy krok na wagę złota” powstało, aby wskazać sposoby opracowania strategii skutecznego osiągania celów. Kurs został przygotowany przez czterokrotnego mistrza olimpijskiego Roberta Korzeniowskiego, psycholożkę biznesu i sportu dr Aleksandrę Pogorzelską oraz Justynę Korzeniowską, która prywatnie jest żoną Roberta, a zawodowo doświadczoną w pracy korporacyjnej menedżerką, która specjalizuje się w zarządzaniu jakością. Prezentowane szkolenie jest skierowane nie tylko do biznesmenów i właścicieli firm, którzy chcieliby wpłynąć na postawę swoich pracowników, ale także do osób prywatnych, które poszukują nowych celów i chciałyby skorzystać z pomocy w tworzeniu strategii skutecznego rozwoju i działania.

Największe pułapki przy tworzeniu strategii osiągania celów

Wielu ludzi biznesu, tworząc strategię dalszego działania i rozwoju firmy, wpada w pułapkę, która polega albo na stawianiu sobie celów, które są niewygórowane i przez to zbyt łatwe do zrealizowania, albo zbyt ambitne: wówczas, opierając się tylko na ogólnej wizji ich realizacji, ich osiągnięcie staje się nierealne.

W pierwszym przypadku stawiane cele nie są żadnym wyzwaniem i nie pomagają w dalszym rozwoju. Natomiast w drugim wyznaczanie sobie zadania zbyt trudnego, na którego realizację nie stworzyliśmy realnego planu, może  prowadzić do  szybkiego zniechęcenia się i zdemotywowania do działania.

Z tego rodzi się złość i frustracja, których skutkiem może być całkowite porzucenie wcześniejszych planów. W obu przypadkach efekt pozostaje w zasadzie ten sam.

E-lerning-Robert Korzeniowski

Strategia
miarą sukcesu

Odpowiednio przygotowana strategia skutecznego realizowania powziętych planów na pewno powinna służyć mierzeniu wysoko, a nie sięganiu po to, co można zdobyć bez większego wysiłku. 

Jestem zainteresowan(a/y) szkoleniem

Jednocześnie trzeba pamiętać o tym, by stawiane cele były realne do osiągnięcia. Z biznesowego punktu widzenia, jeżeli będą tylko naturalną kontynuacją dotychczasowych działań, zaplanowanych i rozpoczętych wcześniej inwestycji, w pewnym momencie będziemy narażeni na stagnację lub nawet na to, że nasza konkurencja zdoła wyraźnie podnieść standard świadczonych usług i zostawi nas w tyle. Podstawą dobrze prosperującego biznesu jest odpowiednio działający i zmotywowany zespół. Według Roberta Korzeniowskiego inspirowanie pracowników do osiągania ponadprzeciętnych wyników i wzrostu, którym jest zmiana, jest jednym z kluczowych elementów strategii skutecznego osiągania celów. 

Plan kursu e-learningowego „Każdy krok na wagę złota”

Przygotowany przez nas kurs e-learningowy „Każdy krok na wagę złota” składa się z 6 lekcji. Każda dotyczy innego zagadnienia. Lekcje rozpoczynają się od kilkuminutowego, nagranego w wyjątkowym otoczeniu Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie, wykładu video. Po obejrzeniu filmów kursanci przechodzą do części audiowizualnej. Prezentacje graficzne zostały opracowane przez Aleksandrę Pogorzelską i Justynę Korzeniowską, a głosu do nagrań użyczył aktor filmowy January Brunov

Informacje o kursie

Plan szkolenia:

Każdy krok na medal

01

Lekcja 1

Planowanie długoterminowe

02

Lekcja 2

Ocenianie ryzyka – posiadanie kilku scenariuszy rozwoju sytuacji

03

Lekcja 3

Nadawanie rygorystycznych priorytetów działaniom

04

Lekcja 4

Parametryzowanie i stałe monitorowanie ważnych dla nas aspektów otoczenia

05

Lekcja 5

Planowanie okresów przestoju i regresu pozwala odzyskać wigor i chęć do życia

06

Lekcja 6

Zarządzanie sobą: życie z pasją, w miłości do życia i ciągłej samorealizacjiJestem zainteresowan(a/y) szkoleniem

E-lerning Roberta Korzeniowskiego

KORZYŚCI Z UDZIAŁU W KURSIE „KAŻDY KROK NA WAGĘ ZŁOTA”

 

Korzyści dla pracownika:

01

Nauka

mistrzowskich technik i strategii mających znaczenie dla wzrostu konkurencyjności firmy (przyszłość zaczyna się już dziś).

02

Podniesienie

umiejętności menedżerów do wyznaczania mistrzowskich celów (sprawczość).

03

Wzbudzenie

w uczestnikach „iskry” prowadzącej do nowych pomysłów i kreatywności (innowacyjność i długofalowe inwestycje).

04

Nabycie

wiedzy z zakresu umiejscowienia teraźniejszych działań w perspektywie

05

Wzmocnienie

poszczególnych pożądanych umiejętności i zachowań.

 

Korzyści dla pracodawcy:

01

Firma zyskuje pracowników,

którzy są gotowi podejmować nowe wyzwania ze wzmocnioną motywacją realizacji celów.

02

Pełniejsze wykorzystanie

indywidualnych potencjałów pracowników.

Dlaczego warto nam zaufać?
Bo dzielimy się własnymi doświadczeniami! 

Jestem zainteresowan(a/y) szkoleniem

Robert Korzeniowski po ponad 20 latach wyczynowego uprawiania sportu rozpoczął karierę menedżerską i zaczął się angażować w różnego rodzaju projekty, które łączą sport z biznesem. Brał udział m.in. w tworzeniu kanału TVP Sport, programu Corporate Hospitality w trakcie UEFA EURO 2012, programu ubezpieczeń rynku sportu w jednej z największych polskich spółek brokerskich Mentor S.A., projektu Medycyny dla Sportu i Aktywnych w Grupie LUXMED oraz w aktywacji promocyjnej kolarskiego zespołu CCC Team. Jako Ambasador Eurosportu i ekspert olimpijski współpracował także z Grupą Discovery wspierając realizację projektów lekkoatletycznych i Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 i Pekin 2022. Swoje doświadczenie jako mentor i mówca motywacyjny rozwijał jednak wcześniej, już podczas Igrzysk Olimpijskich Sydney 2000, kiedy został zaproszony do współpracy przez swojego pierwszego klienta biznesowego, firmę Procter & Gamble. 

Pomysł na opracowanie kursu e-learningowego pojawił się na początku pandemii COVID-19. Robert Korzeniowski zaczął pracować zdalnie, a dzięki e-learningowej formie kursu możliwe stało się przekazanie uczestnikom wiedzy na temat tworzenia strategii skutecznego osiągania celów. 

Logo Walking Lovers

E-Learning

Strategia skutecznego osiągania celów

"Każdy krok na wagę złota"

1

2

3

4

Jesteś zainteresowan (a/y) szkoleniem "Każdy krok na wagę złota"? Napisz do mnie