N°1

Numer jeden w sporcie i biznesie

2

x Mistrz Europy

Dwa medale

3

x Mistrz Świata

Trzy medale

4

x Mistrz Olimpijski

Cztery medale

Robert Korzeniowski

Strona oficjalna

Wciąż idę dalej!

Wydarzenia

Najnowsze wpisy aktualności

Wielkie święto chodzenia wokół Teatru Wielkiego w Warszawie
Korzeniowski RK Athletics Fundacja Roberta Korzeniowskiego
Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup
Korzeniowski RK Athletics Fundacja Roberta Korzeniowskiego

24 kwiecień 2024 / Robert Korzeniowski

Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup już 5 maja 2024

O mnie

O mnie

"Czas jest moim sprzymierzeńcem. Z każdą sekundą, krokiem, oddechem zbliżam się do upragnionego celu."

 

Projekty

01

Mentoring

Zajmuję się m.in. mentoringiem w biznesie. Sport i osiągane przez lata sukcesy sprawiły, że doskonale wiem, w jaki sposób mobilizować do dalszej pracy, jak stawać przed sobą kolejne cele i pokonywać własne słabości. Spotkanie ze mną zainspiruje Twoich pracowników i da Ci możliwość postawienia przed nimi kolejnych wyzwań!

Mentoring w biznesie

02

Walking Lovers

To idea, której przyświeca zwrócenie uwagi na potrzebę prowadzenia zdrowego trybu życia i zwiększenie swojej aktywności fizycznej. Celem Walking Lovers jest sportowa aktywizacja nie tylko współpracujących z nami firm, ale także osób prywatnych, którym przedstawiamy zalety i porady dotyczące rozpoczęcia przygody z chodem sportowym jako uniwersalnej formy aktywności dla każdego!

Walking Lovers

03

Wydarzenia sportowe

Fundacja Roberta Korzeniowskiego we współpracy ze swoimi partnerami organizuje różnego rodzaju mityngi i wydarzenia sportowe, w których mogą uczestniczyć zarówno zawodowi sportowcy, jak i amatorzy, marzący o tym, by sprawdzić swoje siły w rywalizacji z innymi osobami. Organizujemy także zawody sportowe dla dzieci w wieku od 8 do 15 lat!

Wydarzenia sportowe

04

Klub RK Athletics

Zachęcamy do zapisania się na zajęcia do naszego klubu sportowego! W RK Athletics prowadzimy zajęcia dla dzieci i młodzieży, dla osób dorosłych oraz dla Mastersów, czyli dla osób, które już mają na swoim koncie doświadczenie sportowe. Działamy z pasją do sportu! Nasze zajęcia przeznaczone są zarówno dla początkujących, jak i dla osób już zaawansowanych.

Klub RK Athletics

05

Fundacja RK

Fundacja Roberta Korzeniowskiego ma misję wychowywania w duchu fair play. W ramach działalności prowadzimy zajęcia sportowe już w trzech lokalizacjach w Warszawie i realizujemy wszechstronny program lekkoatletyczny, który jest przeznaczony nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dla osób dorosłych. Zapraszamy do rozpoczęcia z nami współpracy!

Fundacja RK

1

2

3

4

Jesteś zainteresowan (a/y) współpracą?
Napisz do mnie

Robert Korzeniowski