25 kilometrów na 25-lecie wyborów parlamentarnych

25 kilometrów na 25-lecie wyborów parlamentarnych

4 czerwca minęło 25 lat od pierwszych wolnych wyborów parlamentarnych po zakończeniu II Wojny Światowej. Przebiegliśmy razem 25 kilometrów na Polu Mokotowskim.

”Drodzy Przyjaciele, kiedy pomysł zorganizowania naszego biegowego spotkania z okazji 25 wolności zaświtał w mojej głowie natychmiast poprosiłem kolegów o szczera opinie, czy aby nie budzi się we mnie jakieś szaleństwo. Start o 6, bez zapisów, bez pomiaru czasu i jeszcze ten rocznicowych dystans 25 km…? Odpowiedz brzmiała ,,NIE”, nie bójmy się wolności a co więcej otrzymałem deklaracje wsparcia ze strony cichych bohaterów tego wydarzenia, którzy wcielając się w funkcje organizatorów – wolontariuszy sprawili ,ze mogliśmy wszyscy cieszyć się porannym bieganiem. Cieszę się, że było nas tak wiele i wierzę ,że to nie ostatnie nasze spotkanie w biegu, ale zresztą też pracując w rożnych dziedzinach życia spotkamy się nie raz również w innych okolicznościach.

Dziękuje za te 25 km cudownej ludzkiej energii i jestem przekonany, że nam jej nie zabraknie do wygrania kolejnej 25-tki naszego życia, życia w Polsce i dla Polski. Z doświadczenia specjalisty od 50 km wiem, że ta druga 25-tka jest jeszcze bardziej fascynującym wyzwaniem a zatem cała naprzód a nagroda nas nie ominie!”

Robert Korzeniowski

Więcej informacji na fanpage’u Biegu Wolności: https://www.facebook.com/bieg.wolnosci.4czerwca