Zapisy na zawody w chodzie sportowym już zamknięte, ale wciąż możecie dołączyć do Marszu W&L i NWL!

Numer startowy

Wielkimi krokami zbliża się wielkie święto sportu w Warszawie – druga edycja mityngu Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup. 23 kwietnia na koronie PGE Narodowego odbędzie się wiele wydarzeń, a wśród nich Marsz Dla Ukrainy (start o godz. 9:00), wyścigi Mastersów i juniorów (od 9:45), Marsz Walking i Nordic Lovers (od godz. 13:00) oraz chód sportowy Elity (godz. 16:00). Wciąż można zapisywać się na Marsz otwarty Walking & Nordic Walking Lovers na dystansie 5 km.

Przypomnijmy, że dla wszystkich uczestników marszu otwartego Walking & Nordic Walking Lovers przewidziano pamiątkowe medale Fair Play oraz okolicznościowe dyplomy. Udział w marszu jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy (limit wynosi 500 miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń). Dostępne są już pierwsze listy zapisanych osób. 

Trasa, po której zostaną przeprowadzone Marsze: dla Ukrainy i Nordic Walking Lovers i Walking Lovers jest zlokalizowana na koronie PGE Narodowego. Na tej samej trasie będą rywalizować zawodnicy startujący w chodzie sportowym.

Zapisy na Marsz Otwarty Walking wciąż możliwe są pod adresem:
https://www.rkathletics.com/wydarzenia/marsz-otwarty-walking-nordic-walking-lovers/

Lokalizacja Biura Zawodów i godziny pracy podczas wydarzenia:
21.04 i 22.04 15:00–21:00 Hotel Ibis Style Centrum – ul. Zagórna 1a – 00-441 Warszawa 
23.04 – 7:00–19:00 PGE Stadion Narodowy – Brama nr 2

Kontakt z Biurem zawodów: kontakt@rkathletics.com, Tel: +48883989588

Pełen regulamin zawodów:

Ikona pdf PL    Ikona pdf EN


Lista zgłoszonych zawodników /  Entry List:

ikona PDF