SZKOLENIE OSIĄGANIA CELÓW – KAŻDY KROK NA WAGĘ ZŁOTA

3-DNIOWY WARSZTAT Z MISTRZOWSKIEJ STRATEGII OSIĄGANIA CELÓW

Oferowane przez nas „Szkolenie z osiągania celów – Każdy krok na wagę złota” zostało przygotowane w formie kursu online. Jego celem jest pomoc uczestnikom w wyznaczaniu i osiąganiu zamierzonych celów.

Nasze szkolenie skierowane jest zarówno dla pracodawców, którzy chcą utrzymać lub zbudować motywację swoich pracowników, jak i dla osób indywidualnych pragnących w jasny i przejrzysty sposób opisać swoje dążenia do realizacji marzeń.

 

 

Sekrety sukcesu: Kurs praktycznych umiejętności osiągania celów

Podstawy kursu „Każdy krok na wagę złota” oparte są na doświadczeniach Roberta Korzeniowskiego z czasów kariery sportowej. Kurs zawiera cykl wykładów wideo oraz ćwiczenia, które pozwolą uporządkować wiedzę i odnieść ją do własnych możliwości.

Robert i Justyna Korzeniowscy

Kurs dla liderów: Osiągaj cele z pewnością siebie i skutecznością


Kurs składa się ze wstępu o osobistej strategii Roberta Korzeniowskiego oraz 6 lekcji w formie video, z których każda obejmuje 4-minutowe nagranie z Robertem oraz 10-minutową prezentację czytaną przez lektora.

 

Robert Korzeniowski na wykładzie


Tematyka lekcji to kolejno:

01

Planowanie długoterminowe

Jak planować swoje kolejne działania, tak aby w przyszłości udało się osiągnąć zamierzone cele.

02

Ocenianie ryzyka

Posiadanie zawsze kilku scenariuszy rozwoju sytuacji, nauka oceny ryzyka ba drodze do realizacji celów.

03

Nadawanie rygorystycznych priorytetów prowadzonym działaniom

Jak rozpoznać, które działania powinny być dla nas priorytetem.

04

Parametryzowanie i stałe monitorowanie ważnych dla nas aspektów otoczenia

Nauka, w jaki sposób dzięki prawidłowo określonym celom i możliwym trudnościom, zwiększyć prawdopodobieństwo sukcesu.

05

Planowanie okresów przestoju i regresu pozwala odzyskać wigor i chęć do życia

Dlaczego korzystanie z czasu wolnego pozwala odzyskać energię i zapał do pracy.

06

Zarządzanie sobą: życie z pasją, w miłości do życia i ciągłej samorealizacji

Jak poszukiwać i pielęgnować swoje pasje?

Do każdej lekcji dołączone są prace domowe do samodzielnego wykonania w plikach pdf. Kurs jest dostępny na platformie edukacyjnej, do której uczestnicy otrzymają dostęp w formie indywidualnego loginu i hasła. Uczestnicy będą mogli samodzielnie monitorować postępy w przerabianiu kursu.

01

KURS ELEARNING

Szkolenie e-learningowe „Każdy krok na wagę złota” powstało, aby wskazać sposoby opracowania strategii skutecznego osiągania celów. Kurs został przygotowany przez czterokrotnego mistrza olimpijskiego Roberta Korzeniowskiego, psycholożkę biznesu i sportu dr Aleksandrę Pogorzelską oraz Justynę Korzeniowską, która prywatnie jest żoną Roberta, a zawodowo doświadczoną w pracy korporacyjnej menedżerką, która specjalizuje się w zarządzaniu jakością.

Kurs elearning

02

OFERTA STACJONARNA DLA MENEDŻERÓW

OFERTA STACJONARNA DLA MENEDŻERÓW

PODCZAS
KURSU:POZNASZ SPRAWDZONĄ W PRAKTYCE SPORTOWEJ I BIZNESOWEJ STRATEGIĘ WYZNACZANIA I OSIĄGANIA CELÓW

 ZYSKASZ NOWĄ, MISTRZOWSKĄ PERSPEKTYWĘ DLA SWOJEGO MODELU DZIAŁANIA A CO WIĘCEJ USTALISZ JAKIE MAJĄ BYĆ KAMIENIE MILOWE, CELE GIGANTY I ŚREDNIODYSTANSOWE CELE ETAPOWE.

 ZIDENTYFIKUJESZ NAJBARDZIEJ PRODUKTYWNE DZIAŁANIA W OBSZARZE: PRACY, RELACJI MIĘDZYLUDZKICH, PROWADZENIA BIZNESU, DBAŁOŚCI O ZDROWIA I WSPIERANIA PASJI

 OKREŚLISZ WARUNKI DLA BUDOWANIA RÓWNOWAGI SPRZYJAJĄCEJ TAK ROZWOJOWI ZAWODOWEMU, JAK I OSOBISTEMU 

 USTALISZ I ZAPROJEKTUJESZ NAWYKI, KTÓRE DOPROWADZĄ CIEBIE I TWÓJ ZESPÓŁ DO REALIZACJI WASZYCH CELÓW

 

CO
ZYSKASZ

PODCZAS
SZKOLENIA?


POZNASZ DOBRE I SKUTECZNE WZORCE ZACHOWAŃ BIZNESOWYCH

 ZYSKASZ OKAZJĘ DO WGLĄDU W INNE NIŻ TYLKO TWOJE OBSZARY BIZNESOWE

 WZMOCNISZ SWOJE KOMPETENCJE LIDERSKIE

 ZIDENTYFIKUJESZ NAJISTOTNIEJSZE DLA CIEBIE WARTOŚCI, KTÓRE POMOGĄ CI BYĆ WZOREM A NAWET INSPIRACJĄ DLA TWOJEGO OTOCZENIA

 ZADBASZ O SWÓJ DOBROSTAN I RÓWNOWAGĘ OSOBISTĄ I ZAWODOWĄ

 ODWAŻNIEJ OTWORZYSZ SIĘ NA NOWE PERSPEKTYWY

 

PROWADZĄCY KURS

Robert Marek Korzeniowski

ROBERT MAREK KORZENIOWSKI

Mistrz olimpijski

Polski lekkoatleta, chodziarz, czterokrotny mistrz olimpijski, trzykrotny mistrz świata i dwukrotny mistrz Europy, były rekordzista świata w chodzie sportowym, najbardziej utytułowany polski sportowiec pod względem zdobytych tytułów mistrza olimpijskiego.

Aleksandra Pogorzelska

ALEKSANDRA POGORZELSKA

Psycholog pracujący w sporcie i biznesie.

Certyfikowany Coach Leadership Management. Prowadzi coachingi dla zarządów, właścicieli firm oraz menedżerów. Pracuje z organizacjami nad strategiami działania, strategiami sprzedaży. Trener II klasy pływania oraz nauczyciele w-f (Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku).
Wykładowca akademicki na Uniwersytecie SWPS. Menedżer rocznego programu kształcenia z psychologii sportu w Akademii Psychologii Sportu.
Przez 15 lat startowała wyczynowo w triathlonie (ukończyła ponad 120 triathlonów, jest m.in. złotą medalistką  Mistrzostw Polski na dystansie half Ironman w seniorkach, ukończyła dwa dystanse IRONMAN i 10 maratonów) Przedsiębiorca prowadzący od 20 lat własne firmy. Żona Wojtka i mama dwójki nastolatków – pasjonatów sportu.

Logo Walking Lovers

Każdy krok
na wagę
złota

STRATEGIA SKUTECZNEGO OSIĄGANIA CELÓW

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

1

2

3

4

MASZ PYTANIA?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane
Nieprawidłowe dane

NAJWIĘKSZE PUŁAPKI PRZY TWORZENIU STRATEGII OSIĄGANIA CELÓW

Wielu ludzi biznesu, tworząc strategię dalszego działania i rozwoju firmy, wpada w pułapkę, która polega albo na stawianiu sobie celów, które są niewygórowane i przez to zbyt łatwe do zrealizowania, albo zbyt ambitne: wówczas, opierając się tylko na ogólnej wizji ich realizacji, ich osiągnięcie staje się nierealne.

W pierwszym przypadku stawiane cele nie są żadnym wyzwaniem i nie pomagają w dalszym rozwoju. Natomiast w drugim wyznaczanie sobie zadania zbyt trudnego, na którego realizację nie stworzyliśmy realnego planu, może  prowadzić do  szybkiego zniechęcenia się i zdemotywowania do działania.
Z tego rodzi się złość i frustracja, których skutkiem może być całkowite porzucenie wcześniejszych planów. W obu przypadkach efekt pozostaje w zasadzie ten sam.

 

DLACZEGO WARTO NAM ZAUFAĆ? BO DZIELIMY SIĘ WŁASNYMI DOŚWIADCZENIAMI!

Robert Korzeniowski po ponad 20 latach wyczynowego uprawiania sportu rozpoczął karierę menedżerską i zaczął się angażować w różnego rodzaju projekty, które łączą sport z biznesem. Brał udział m.in. w tworzeniu kanału TVP Sport, programu Corporate Hospitality w trakcie UEFA EURO 2012, programu ubezpieczeń rynku sportu w jednej z największych polskich spółek brokerskich Mentor S.A., projektu Medycyny dla Sportu i Aktywnych w Grupie LUXMED oraz w aktywacji promocyjnej kolarskiego zespołu CCC Team. Jako Ambasador Eurosportu i ekspert olimpijski współpracował także z Grupą Discovery wspierając realizację projektów lekkoatletycznych i Igrzysk Olimpijskich Tokio 2020 i Pekin 2022. Swoje doświadczenie jako mentor i mówca motywacyjny rozwijał jednak wcześniej, już podczas Igrzysk Olimpijskich Sydney 2000, kiedy został zaproszony do współpracy przez swojego pierwszego klienta biznesowego, firmę Procter & Gamble.  

Pomysł na opracowanie kursu e-learningowego pojawił się na początku pandemii COVID-19. Robert Korzeniowski zaczął pracować zdalnie, a dzięki e-learningowej formie kursu możliwe stało się przekazanie uczestnikom wiedzy na temat tworzenia strategii skutecznego osiągania celów.

 

STRATEGIA MIARĄ SUKCESU

Odpowiednio przygotowana strategia skutecznego realizowania powziętych planów na pewno powinna służyć mierzeniu wysoko, a nie sięganiu po to, co można zdobyć bez większego wysiłku.  

Jednocześnie trzeba pamiętać o tym, by stawiane cele były realne do osiągnięcia. Z biznesowego punktu widzenia, jeżeli będą tylko naturalną kontynuacją dotychczasowych działań, zaplanowanych i rozpoczętych wcześniej inwestycji, w pewnym momencie będziemy narażeni na stagnację lub nawet na to, że nasza konkurencja zdoła wyraźnie podnieść standard świadczonych usług i zostawi nas w tyle. Podstawą dobrze prosperującego biznesu jest odpowiednio działający i zmotywowany zespół. Według Roberta Korzeniowskiego inspirowanie pracowników do osiągania ponadprzeciętnych wyników i wzrostu, którym jest zmiana, jest jednym z kluczowych elementów strategii skutecznego osiągania celów.

 

Robert Korzeniowski - Każdy krok na wagę złota

Kurs o skutecznym planowaniu celów: Mistrzowskie techniki dla sukcesu

Kurs „Skuteczne planowanie celów: Mistrzowskie techniki dla sukcesu” dedykowany jest osobom, które chcą doskonalić swoje umiejętności w zakresie wyznaczania i realizacji celów. Program kursu obejmuje też takie elementy, jak:

01

Analiza własnych celów

czyli nauka identyfikacji i określania priorytetów w swoich działaniach.

02

Metody SMART i CLEAR

praktyczne zastosowanie tych technik, które pozwalają znacznie usprawnić skuteczne planowanie własnych celów

03

Zasady efektywnego zarządzania czasem

w jaki sposób można wykorzystać swój czas w optymalny sposób? Co można zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na osiągniecie zamierzonych celów?.

04

Techniki motywacyjne

na naszych kursach poznasz techniki, które pomagają utrzymać wysoką motywację i zaangażowanie w trakcie walki o realizacji celów

05

Ewaluacja i modyfikacja celów

dowiedz się, jak monitorować postępy i wprowadzać zmiany w planowaniu, które pomogą w osiągnięciu lepszych rezultatów.

Kurs dla liderów: Osiągaj cele z pewnością siebie i skutecznością

Kurs „Osiągaj cele z pewnością siebie i skutecznością” przeznaczony jest dla liderów, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w zakresie osiągania celów oraz motywowania swojego zespołu. W ramach kursu uczestnicy zdobędą szeroką wiedzę na temat:

01

Technik budowania pewności siebie i asertywności w relacjach z innymi.


02

Przywództwa sytuacyjnego

jak dostosować swój styl kierowania do potrzeb zespołu i sytuacji.

03

Komunikacji efektywnej

jak skutecznie przekazywać swoje oczekiwania i motywować zespół do działania.

04

Rozwiązywanie konfliktów

jak radzić sobie z trudnymi sytuacjami i konfliktami w zespole.

05

Delegowanie zadań

jak efektywnie przydzielać zadania i monitorować ich realizację.


Wszystkie te elementy pozwolą znacznie poprawić umiejętności uczestników kursu, które dotyczą nabrania większej pewności siebie nie tylko w planowaniu działań, ale również w takim wpływaniu na podwładnych i współpracowników, żeby ułatwić im spełnianie stawianych przed nimi wymagań.

Nauka skutecznego osiągania celów: Kurs dla managerów

Kurs "Nauka skutecznego osiągania celów: Kurs dla managerów" to propozycja dla osób, które pełnią w swoich firmach funkcje kierownicze i które chciałyby zrobić więcej, aby usprawnić proces osiągania celów w swojej organizacji. W ramach kursu uczestnicy poznają:

01

Zasady zarządzania projektami

jak planować, organizować i kontrolować realizację projektów w celu osiągnięcia zamierzonych rezultatów.

02

Techniki analizy i oceny własnych możliwości

jak ocenić otoczenie i możliwości organizacji, aby wyznaczyć realne cele.

03

Budowanie kultury osiągania celów

jak wprowadzić w organizacji kulturę nastawioną na efektywność i osiąganie celów.

04

Zarządzanie zasobami ludzkimi

jak motywować, rozwijać i oceniać pracowników w kontekście realizacji celów.


05

Monitorowanie i kontrola

jak śledzić postępy w osiąganiu celów i wprowadzać korekty, gdy jest to konieczne.


Jeżeli masz ochotę zapisać się u nas na jakiś kurs, ale masz problemy z doborem odpowiedniego rozwiązania, zachęcamy do kontaktu! Z pewnością wspólnie uda nam się właściwie określić Twoje potrzeby i wybrać kurs, który będzie w stanie najlepiej sprostać Twoim wymaganiom.