Drodzy Sportowcy, Kibice i Partnerzy- dziękujemy, że byliście z nami!

Chodziarze-1

To był dzień, który na długo pozostanie w naszej pamięci! W niedzielę 23 kwietnia na koronie PGE Stadionu Narodowego widzieliśmy setki zadowolonych osób na mecie, jak i tłumy kibiców, którzy ich wspierali. Dziękujemy, że tak licznie pojawiliście się naszym wydarzeniu w Warszawie!

2. Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup dostarczył nam wielu radosnych chwil. Cudownie było patrzeć na to, z jaką radością i pasją chodziarze walczyli tego dnia ze swoimi słabościami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom , kibicom i wolontariuszom. Bez Was na pewno nie udało by się przeprowadzić tego sportowego święta tak udanie. 

Poniżej prezentujemy zdjęcia autorstwa Seweryna Cieślika, w których uchwycił klimat   mityngu. Może znajdziecie się na nich  sami , albo rozpoznacie swoich bliskich , lub waszych ulubionych sportowców?

Podczas Marszu Dla Ukrainy okazaliście swoje wsparcie dla ogarniętej wojną Ukrainy. Później byliśmy świadkami przekazania Ognia Pokoju dla zbliżających się wielkimi krokami Igrzysk Europejskich. Przez cały dzień rywalizowali chodziarze na dystansach od 1 do 10 km, a także w Marszu Walking Lovers & Nordic Walking Lovers na dystansie 5 km. Zwieńczeniem dnia była rywalizacja elity na dystansie 20 km, gdzie światowa czołówka walczyła o punkty Race Walking Tour 2023, a Polacy o medale mistrzostw Polski.

Dziękujemy sponsorom i partnerom – Wasze szczere zaangażowanie w imprezę dodaje skrzydeł. Kibice – daliście radę! Wielkie dzięki dla wszystkich osób, które włożyły mnóstwo serca w przygotowanie tego wyjątkowego wydarzenia.

Patronat nad całym wydarzeniem objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki , zaś nad Marszem dla Ukrainy UNICEF Polska . Naszymi Partnerami wspierającymi byli Veolia, Toyota z Radości,  Thrievibeefood, Grupa LUXMED, Grupa WeNet , Fundacja Folkowisko, Stowarzyszenie Serce na Banacha, Fundacja PKO BP a Gospodarzem wydarzenia był PGE Narodowy.

2. Korzeniowski Warsaw Race Walking Cup przechodzi do historii, jednak już dziś zapraszamy na jego nową historie w trakcie kolejnej, już przedolimpijskiej edycji , która pozwoli elicie zawodników na uzyskanie kwalifikacji na igrzysjka olimpijskie w Paryżu 2024, zaś najmłodszych chodziarzy zmotywuje do tego by iść ścieżką przygotowań do Brisbane 2032

Idziemy dalej - do zobaczenia!